Varmı Arttıran
İHALEYE KALAN SÜRE
Gün
Saat
Dakika
Saniye
HABERLER & DUYURULAR

Noter satış işlemleri prosedürü 15.02.2016 tarihinden itibaren değişmiştir.


İhalemizden araba mı satın aldınız?                                                                  

Değerli üyelerimiz; 

15.02.2016 tarihinden itibaren internet sitemiz aracılığı ile satın almış olduğunuz araçların noter satışlarıyla ilgili uygulanan işleyişimiz üzerinde bir takım değişiklikler yapılacaktır. Bu sebeple herhangi bir karışıklığa ve zaman kaybına sebep olmaması adına aşağıda belirtilen değişiklikleri dikkatle okumanızı rica ediyoruz.

 

Noter satışlarıyla ilgili belirtilen işleyiş haricinde gelen farklı talepleri kesinlikle karşılayamayacağımızı bilmenizi ve bu hususu dikkate alarak taleplerinizi iletmenizi önemle rica ederiz.

 

Aşamalar şu şekilde ilerleyecektir;

 

1.       Varmıarttıran.com üyelik işlemleri  ( A kişisi üye oldu)

( Varolan üyeliğinizde; Şirket isminizle üye isminiz aynı değil ise lütfen üyelik bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız !!! )

2.       İhaleye katılım (A kişisi ihaleye katıldı )

3.       Aracı kazanmak (A kişisi ihaleyi kazandı )

4.       Aracın bedelini ödemek (A kişisi araç bedelini ödedi)

5.       Noter satış işlemlerinin gerçekleşmesi (A kişisi aracın devrini aldı)

 

Kısaca belirtmek gerekir ise sisteme üye olan, aracı kazanan, aracın ödemesini yapan gerçek veya tüzel kişilik ile Kati Noter Satışının yapılacağı gerçek veya tüzel kişilik aynı olacaktır. İkinci bir kişi yada kurum üzerine Noter Satışı kesinlikle yapılmayacaktır.

 

Konuyla ilgili sorularınız için 0212 924 25 05 numaralı telefondan yetkili arkadaşlarımız ile görüşüp bilgi alabilirsiniz…


Teşekkürler...