Varmı Arttıran
İHALEYE KALAN SÜRE
Gün
Saat
Dakika
Saniye
HABERLER & DUYURULAR

Varmiarttiran.com SİZE ÖZEL YENİLİKLERLE YAYINDA!

5 dakikada ihalelere teklif vermeye başlayabilir, 5 adımda yepyeni bir araç sahibi olabilirsiniz...
1. Hemen Üye Ol!

ÜYE OL linki üzerinden ulaşacağınız sayfadaki üyelik formunu doldurun, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon talebini onaylayın... Artık üyemizsiniz! Üyelik işlemi tamamen ücretsiz olup; çok yakında mobil uygulamalarımız vasıtasıyla da üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DİKKAT! Aktif üyelerimiz yeni sitemize "Üye Girişi" linki üzerinden mevcut kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilirler. Üyelerimizin ilk girişlerinde güncellenen YENİ kullanıcı sözleşmelerimizi onaylamalarını rica ederiz. Şifrelerini hatırlamayan üyelerimiz, “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak e-posta adreslerine gönderilmek üzere yeni şifre talebinde bulunabilirler.

2. Araçları İnceleyin!

ARAÇLAR sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz Aktif İhale Kataloğundaki araçları inceleyin, detaylı arama yardımıyla ihalesine katılmak istediğiniz araçları belirleyin! İstediğiniz araçları favorilerinize ekleyerek takibe alın... Facebook ve twitter hesaplarınız üzerinden anında arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşın!

3. Satınalma Gücü Ekleyin!

Artık, her araç için ayrı ihale katılım bedeli yatırmak zorunda değilsiniz! Hesabınız altındaki "Satınalma Gücü Ekleme" sayfasından; kredi kartınız vasıtasıyla istediğiniz miktarı sitedeki bakiyenize yükleyin, ihaledeki tüm araçlara teklif verebileceğiniz satınalma gücü yaratın! Ve, sadece ihalesini kazandığınız araçlar için ödeme yapmış olun, kalan miktar kartınıza iade edilsin...

4. İhalelere İştirak Edin!

Tamamen kullanıcı odaklı tasarlanmış olan gerçek zamanlı interaktif ihale takip ekranımız sayesinde, tüm ihale sürecini CANLI olarak yaşayın. İstediğiniz aracın ihalesine katılın, teklif verin... Özel ekspertiz raporlu araçlara uygun fiyatlara sahip olun!

5. Aracınızı Teslim Alın!

İhalesini kazanmış olduğunuz aracın satış, devir ve tescil işlemleriyle ilgili size yollamış olduğumuz e-postayı inceleyin, ekibimizle koordineli bir biçimde; ilgili işlemleri hızlı bir biçimde tamamlayın ve yeni aracınızı hemen kullanmaya başlayın.