Varmı Arttıran
İHALEYE KALAN SÜRE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sayın varmiarttiran.com Kullanıcısı;

Websitemize giriş yaparak ve/veya üyelik sağlayarak, aşağıdaki koşulları ve Gizlilik Sözleşmemizi kabul kabul etmektesiniz. Hem tüm bu haklarınız hem de varmiarttiran.com kullanıcısı/üyesi olmakla üstlendiğiniz yükümlülükler aşağıdaki bilgi formlarında kısaca ve ilgili sözleşmelerde kapsamlı şekilde düzenlenmiştir. Bu nedenle her bir koşulu ve sözleşmeyi detaylıca incelemenizi, gerekmesi halinde hukukçularınıza danışmanızı önermekteyiz.

Bunun dışında her türlü sorunuz için;

 • www.varmiarttiran.com web sitemizdeki Site Kullanımı sayfasını inceleyebilirsiniz,
 • www.varmiarttiran.com web sitemizdeki İletişim bölümü vasıtasıyla bize sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz,
 • 0 212 2906710 numaralı telefonumuzdan bizlere 9:00-18:00 saatleri arasında ulaşarak her türlü sorunuza telefonda, derhal yanıt alabilirsiniz.

Üyelik Hakkında

Sitemizle ilgili sık karşılaşılan yardım konularına bu sayfada yer verilmiştir. Bu konular haricindeki sorularınızla ilgili olarak 'İletişim' sayfamızdaki formu kullanarak ya da 0 212 2906710 nolu telefondan varmiarttiran.com yetkilimizden yardım alabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili merak ettikleriniz

 • Sitemize üyelik ücretsizdir ve 18 yaşından büyük herkes üye olabilmektedir. Üst bölümde bulunan 'Üye kayıt' linkinden üye kaydınızı yapabilirsiniz.
 • Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır ve açık arttırma sözleşmesinde belirtilen haller dışında 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.
 • varmiarttiran.com kredi kartı bilgilerinizi sadece ödeme aşamasında sormaktadır ve bu bilgiler kesinlikle tarafımızca kayıt edilmemektedir.
 • Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman “Hesabım” sayfanızda değiştirebilirsiniz.
 • E-posta adresiniz ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız ve gerektiğinde güncellemeniz, size ulaşabilmemiz için önemlidir
 • Şifrenizi unuttuğunuzda 'Şifremi Unuttum' bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.
 • varmiarttiran.com bülten tercihlerinizi 'Hesabım” sayfanızdan güncelleyebilir, istediğiniz bültene üye olabilir ya da mevcut üyeliklerinizi iptal edebilirsiniz. İptal talebiniz halinde, varmiarttiran.com bültenleri, yeniden gönderimini talep edinceye kadar tarafınıza gönderilmeyecektir.

Üyelik avantajları

 • varmiarttiran.com’a üye olarak sitemizde düzenlenecek açık arttırma/ihale fırsatlarından ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

varmiarttiran.com kullanıcısı olarak aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşullar ile ilgili her türlü sorunuz için bizlere 0 212 2906710 telefon numaramızdan veya info@varmiarttiran.com email adresimizden ulaşabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz:

Anılan web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı Escar Filo Kiralama Hizmetleri Anonim Şirketi’ne (KISACA “Escar’’a) aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. Escar’ın önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. Escar web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece Escar’ın yazılı iznine tabidir. www.varmiarttiran.com web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

Site ve içeriği kullanıcıya kolaylık sağlamak, genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır. Escar web sayfalarının içeriği, "genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi" ve "mevcut olduğu sürece" esasına dayanarak verilmiştir. Escar web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. Escar sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. Escar bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı Escar’a bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, Escar 3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. Escar’ın bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, www.varmiarttiran.com dışındaki bir siteye olan link, Escar’ın o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da www.varmiarttiran.com web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

 • İçeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini;
 • Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapacağınızı ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi;
 • Sunduğunuz içerik nedeniyle kasten, kusurlu olarak ya da ihmal sonucu Escar, kullanıcılar yahut üçüncü kişiler nezdinde zarar doğmasına sebebiyet vermeyeceğiniz ve doğabilecek zararları münhasıran tazmin edeceğinizi;
 • İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği Escar’a sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve Escar’ın içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini;
 • Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz

Escar işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye Escar’dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.